JoomlaTemplates.me by WebHostArt

Rib Charter

Rib-Charter to młoda i dynamicznie rozwijająca się firma. Jesteśmy ludźmi, dla których żeglarstwo jest nie tylko pracą zawodową, ale przede wszystkim pasją, która chcemy się dzielić z innymi. Wiemy, że w dzisiejszych czasach wielu potrzebuje oderwania się od codzienności. Oddanie się przyjemnemu pluskowi wody, bezpiecznej zabawie, radości z kąpieli słonecznych przy delikatnym muskaniu wiatru to jest to…

Dziś głównie zajmujemy się czarterem naszych ribów, jednakże już myślimy nad realizacją dalszych pomysłów, żeby każdy mógł zasmakować niezwykłej przygody z firmą Rib-Charter.  Nasze riby to znane i cenione marki nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Wyposażone są w silniki tylko znanych marek, najwyższej jakości i na tyle mocnych, aby były w stanie zapewnić wspaniałe doznania nawet najbardziej wybrednym wodniakom. Aby wynająć nasze riby wystarczy posiadać patent sternika motorowodnego. Czarterujemy nasze motorówki na regaty, wodne wyprawy, a także do ciągania wodnych dobrodziejstw takich jak wake, narty wodne, banan itp.

Oferujemy dowiezienie naszych ribów do wskazanego miejsca, zgodnie z indywidualnym uzgodnieniem. Nasz główny zasięg to województwo zachodniopomorskie – okolice Szczecina (jezioro Dąbskie), Stargardu Szczecińskiego (jezioro Miedwie), Choszczna (jezioro Klukom), Myśliborza (jezioro Myśliborskie), Zalew Szczeciński (Trzebież, Brzózki, Nowe Warpno, Altwarp, Ueckermunde, Stepnica, Wolin, Wapnica, Łunowo, Kamień Pomorski) oraz Morze Bałtyckie (Świnoujście, Międzyzdroje, Międzywodzie, Dziwnów, Dziwnówek, Pobierowo, Rewal, Niechorze, Mielno, Kołobrzeg).

 

NAJNOWSZA PROPOZYCJA - zwiedzanie Szczecina od strony wody z kapitanem, imprezy urodzinowe czy integracyjne!

Już nie musisz mieć patentu do prowadzenia motorówki, a i tak możesz dopłynąć na piękne zakątki czy szczecińską Wenecję!